שרותים

תקשורת היא הכרחית- בין אם באקדמיה, השוק הפרטי או בזירה הציבורית. היכולת להביע עצמך בבהירות ובאפקטיביות מתרגמת עצמה לביצוע עיסקה, לפרסום מאמר אקדמי או להעברת המסר שלך. אנחנו ב-Global Language, עוזרים לך להביע את עצמך באנגלית, כי זו המומחיות שלנו. ב- Global Language מתמחים במספר תחומים: מאמרים אקדמים, מצגות והצעות עסקיות, בקשות מלגות ותקשורת עסקית.

עריכה

אם אתה חוקר באקדמיה הרוצה לשלוח מאמר לעיתון יוקרתי, או סטארטאפיסט הרוצה להציג מצגת למשקיעים פוטנציאלים, או לחילופין מנסה לגייס כספים לארגון צדקה, מתורמים בארה"ב, חברת Global Language נועדה לך. Global Language מציעה שרותי עריכת מאמרים לחוקרים באקדמיה, לחברות וארגונים. לחברה הידע והניסיון לערוך חומר הכתוב בשפה האנגלית, בצורה המשכנעת ביותר. המומחיות בעריכת תכני שיווק בשפה האנגלית, מצגות ותכנים לגיוס כספי תרומות.

כתיבת חומר

אם אתה מתרגם את אתר האינטרנט שלך לאנגלית, או אם אתה צריך תוכן מיועל עבור מנועי חיפוש , או לחילופין אם אתה מחפש חומר שיווקי עבור תורם או משקיע פוטנציאלי, אז התרכז בתוכן ותן לנו לעשות את הכתיבה. אנחנו ב-Global Language, מספקים שרותי כתיבת תוכן עבור ארגונים ועסקים פרטיים. לנו הידע והניסיון ליצור תוכן מושך עבור אתרי אינטרנט, חומר שיווקי ומאמרי פרסום.

תרגום מעברית לאנגלית

אנחנו ב-Global Language נותנים שרותי תרגום מעברית לאנגלית תוך שמירת המסר של המסמך המקורי ותוך יצירת מסמך בעל סגנון ואיכות כתיבה מקצועית. תרגום איכותי של מאמרים מעברית לאנגלית דורש הבנה עמוקה של החומר תוך הכרות עם עולם התוכן. אנחנו נשקיע את האנרגיה להבין את כוונת המחבר וקהל היעד. התוצר הוא מסמך מובן וקריא בשפה האנגלית.

עוד מידע

צור קשר כדי ללמוד כיצד אנחנו יכולים לסייע בידיך לשפר את הכתיבה, את המצגות, או את החומר השיווקי שלך.